14. aprill 2013

Laula mu laulu, helisev hääl...

Traditsiooniliselt on õppeaasta teise poole märksõnaks solistide laul. Käesoleval aastal võttis selle tee jalge alla 51 noort lauljat. Kuna talvel olid viirused ja haigused meid eriti hoogsalt külastamas, siis kooli lauluvõistlusel jõudis nendest lavale 47.

TÄNAN TEID KÕIKI SÜDAMEST ÜHISTE ILUSATE MUUSIKALISTE HETKEDE EEST!

Kooli lauluvõistluse aluseks on Harjumaa Laululapse süsteem, sellest lähtuvad ka valdade lauluvõistlused. Meie koolis käib lapsi mitmest vallast, kuid loomulikult kõige enam Raasiku vallast. Kuna Raasiku valla lauluvõistlusel on meile antud kindel osaleda võivate laste arv, siis käib sinna ka kõige tihedam rebimine.

Teist aastat oli lauluvõistlus eelvoorudega- seal valis žürii välja 26 lauljat lõppkontserdile. Eelvoorude žüriisse kuulusid Linda Kanter ja Bibi Tints. Lõppkontserdil anti välja esimesed kolm kohta 7-9 aastaste ja 10-12 aastaste lauljate seas ning eraldi arvestus toimus 13-15 aastaste seas- kolm esikohta said nii tüdrukud kui poisid. Žüriisse kuulusid Aleksandra Kirikal, Saskia Voolmaa, Erol Tali, Raimond Voolaid ja Sandra Nurmsalu.

Jõelähtme Valla Laululaps 2013-
osalesid Sille Seli, Helena Maria Eskor, Hardi Oras ja Gert Haalen.

Raasiku Valla Laululaps 2013- 
osalesid Carolin Tammsoo, Andra Allik, Kadi Katarina Kink, Liis Õunpuu, Merlin Mägi, Tiit Siimo, Anneli Torim, Sandra Saare, Hendri Kuusik, Elis Loos ja Hedi Maripuu.

HÕBEDASED KARIKAD võitsid SANDRA SAARE, TIIT SIIMO ja HEDI MARIPUU.
KULDSED KARIKAD võitsid ELIS LOOS JA LIIS ÕUNPUU.

LIIS ÕUNPUU esindab Raasiku valda ka lauluvõistlusel HARJUMAA LAULULAPS 2013.
Võistlus toimub 26.-27. aprillil Kiilis. Soovime talle palju edu!

Õpetaja Heli 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar