16. jaanuar 2016

Harjumaa meistrivõistlused sisekergejõustikus

15. jaanuaril käisid meie õpilased Harjumaa A-, B-, ja C-vanuseklassi sisekergejõustiku meistrivõistlustel. Pikk vaheaeg ei suutnud meie sportlaste vormile halvasti mõjuda, sest oli nii rekordeid, medaleid ja väiksemaid eneseületusi.
Jõudsime Lasnamäe Spordihalli napilt enne võistluste algust, mis võis isegi hea olla, sest kohe võistlustulle astunud Hardil ei olnud aega närveeridagi. Hardi parandas kõrgushüppes isiklikku tulemust 30 cm ning lõpp-protokolli kantud 1.30 tähistas Raasiku kooli 11-12 aastaste poiste uut rekordit ning kokkuvõttes seitsmendat kohta.
Järgmisena tegi etteaste Armin, kes startis 60 m tõkkejooksus. Tasavägises jooksus näidatud aeg 10,44 tähistab samuti uut koolirekordit, mis ühtlasi andis Harjumaa meistrivõistlustel kolmanda koha ja pronksmedali.
Samal ajal toimetasid Artur ja Marten 4-kilose kuuliga kuulitõukesektoris, kus Marten oli 7.34-ga 12. ja Artur 6.39-ga 15.
Tütarlaste B-vanuseklassi 60 m jooksus jäi Marianna esimesena finaalist välja. Aeg 9,11 andis 9. koha. Berta tegi oma tulemuse ära ning oli 9,49-ga 19., Maria 10,10-ga 25.
Poiste C-vanuseklassi 60 m jooksus jäi Arminil pronksmedalist puudu 0,02 sekundit ja koolirekordist 0,01 sekundit. Seekord 8,74-ga neljas koht. Mayro sprintis 9,98-ga ning oli 26.
Poiste A-vanuseklassis olid võistlustules Andreas ja Georg. Georgi 8,33 andis 17. ja Andrease 8,43 19. koha. Poiste B-vanuseklassis Artur 9,80-ga 28. ja Marten 10,56-ga 29.
Kaugushüppes suutis Andreas hüpata end finaali, kus 5.39-ga sai 6. koha. Georg 4.21-ga 23.
Poiste B-vanuseklassis hüppas Rander 4.24, millega oli 16.
Poiste C-klassi kuulitõukes näitas Hardi, kuidas tugevad maamehed kuuli tõukavad. Harjumaa meistritiitel tuli võimsa 1,3 meetrise eduga järgnevate ees. Tulemusega 9.92 kuldmedal, Mayro 6.97-ga 13.
Väga pikaks veninud võistluspäeva viimasel alal startis Carolin, kes tuli 600 m jooksus ajaga 2.25,80 20. kohale.