9. mai 2016

Inglise keele päevad

Meie koolis toimusid inglise keele päevad 2.-4. mail. 

2. mail oli õigekirjavõistlus 3.-5. klassi õpilastele ja etteütluse kirjutamise võistlus 6.-9. klassi õpilastele. 3. klassi tublimad olid Gregor, Steven, Kristofer ja Ott. 4. klassi tublimad olid Janar, Matias Taaniel, Taniel ja Sandra. 5. klassi tublimad olid Aaro, Saara, ja Oliver. 6. klassis kirjutasid etteütluse kõige paremini Lisette, Romet ja Ranar. 7. klassis olid tublimad Seth, Britta ja Liis. 8. klassis kirjutas veatu etteütluse Jako. 9. klassi tublid etteütluse kirjutajad olid Ardo, Georg ja Peedu. 

3. mail toimus viktoriin ja keelestruktuuride test 5.-9. klassi õpilastele. Võistlusest võtsid osa 3-4 liikmelised võistkonnad. Võisteldi ainult enda klassikaaslastega. Kõik olid tublid ja tulemused erinesid ainult mõne punkti võrra. 

4. mail toimus inglisekeelne kontsert. 4. ja 5. klass esitasid lühinäidendid Chicken Little ja The Magic Porridge Pot. 3.-5. klassi lapsed laulsid igaüks 2 laulu ja 6.-9. klassi lapsed ühe laulu. 

Tundus, et kõik nautisid esinemist ja publik elas kaasa eriti väiksemate laste esinemisele. Suure aplausi osaliseks sai 9. klass, kes esitas Justin Bieberi laulu Baby.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar