11. november 2016

8.-9. klassi korvpallivõistlus Kuusalus

10. novembril käis meie kooli 8. -9. klasside korvpallivõistkond võistlemas Kuusalus, kus toimus Harjumaa koolide meistrivõistluste alagrupiturniir.

Üldparemusjärjestuse arvestuses oli punkte hädasti tarvis ning seetõttu pidid korvpallis kastanid tulest välja tooma meie meeskonna mootor ja aju Martin, Hendrik, Artur, Marten, Rander ja Kenno.
Turniir algas meie poolt vaadatuna ergastava soome saunaga. Peale Martini väljalangemist vigade tõttu, lagunes mäng täielikult. Alagrupi hilisem võitja Kiili nuhtles meid ligi kolmekümnepunktilise kaotusega. Siiski ei jäänud keegi põdema. Fortuuna pidi hoidma tugevaid ja seekord väljendus see alagrupivastastes. Tabasalult saadud võit kergitas meid oma alagrupis teiseks ning olimegi pääsenud poolfinaali. Poolfinaalis ei andnud Saku meile erilist sõnaõigust ning üritasime pigem seisu hoida, et vahe väga piinlikuks ei käriseks.

Viimases, 3.- 4. koha kohtumises tuli vastaseks väga pika varumeestepingiga Maardu. Turniiri jooksul aina paremasse hoogu läinud Artur võitles korralikult, hakati aru saama Martini pakutud mängujoonisest ning Hendriku mõningad sooloretked vastase korvi alla hoidsid meid pikka aega mängus. Kui vigadega langes välja Marten, läks vastasel kergemaks ja tasapisi vahe kärises. Numbritega 7:17 olime andnud vastastele südika lahingu ning kokkuvõttes saanud neljanda koha.

(Kirjutas õp. Heiko)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar