18. november 2016

Harjumaa 2016 aasta koolidevahelised meistrivõistlused

 Maakonna rahvastepallivõistluste kokkuvõte

17. oktoobrist kuni 17. novembrini toimusid Harjumaa rahvastepalli koolide võistlused. Võisteldi neljas vanusegrupis, millest meie kooli õpilased ka osa võtsid. Kokku osales võistlustel 28 kooli. Olime tublisti harjutanud ja võistlemiseks valmis.
Esimesena sõitsid Jürisse võistlema 4.-5.klassi tüdrukud. Kokkuvõttes 21. koht.
4.-5.klassi poiste tulemuseks 17. koht. 2.-3. klassi tüdrukud sõitsid Kehra. Raske võistluse tulemusena 4. koht. Viimasena olid võistlustules 1.-3. klassi poisid ja saavutasid 9. koha.
Kui kõikide vanusegruppide punktid olid kokku arvestatud, saavutas Raasiku kool tubli 4. koha. Koos oleme tugevad!


Ujumisvõistlused Keilas

2. detsembril toimusid Keilas ujumise teatevõistlused. Viimane ala selle aasta kompleksarvestuses. Võistlemas olid 9 kooli õpilased. Kooli eest sõitsid võistlema kuni 5. klasside poisid ja tüdrukud. Kaheksal võistelnud koolil on ujulad ja treenimiseks võimalused. Lisaks Kirsikale, Helmi-Mariele ja Markusele näitasid oma ujumisoskust ka Isabel, Sandra, Oskar, Rudi ja  Karl-Erik. Väga suur kiitus kõigile. Kõik jõudsid oma distantsi ära ujuda ja kaotus polnudki märkimisväärne.
Selle aasta koolide kompleksarvestus on lõppenud ja koolid tabelis oma koha saanud. Kogu õppeaasta jooksul toimusid võistlused kaheksal spordialal, meie kool võistles seitsmel võistlusel.
Võistlustest võttis osa 27 põhikooli. Meie kooli kergejõustiklaste, suusatajate, jalgpallurite, korvpallurite, murdmaajooksjate, rahvastepallurite ja ujujate tulemusena  saavutas Raasiku Põhikool üldkokkuvõttes Laagri Põhikooli järel II koha.
Palju õnne meile kõigile!
Kõiki tulemusi ja pildigaleriid saate vaadata Spordiliidu kodulehelt www.harjusport.ee


Uuel aasta uue hooga!
(Kirjutas õp. Tiia K. )
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar