22. detsember 2016

Jõulupidu 2016

Sellel aastal toimus meil jõulupidu kahes osas. Kõigepealt said esineda ja trallitada algklassilapsed ning seejärel 5.-9. klass. Iga klass valmistas ette ühe vahva ülesastumise - õppisid selgeks mõne laulu, tantsu või hoopiski lausa näidendi. Esinemisnumbreid juhatas sisse laste endi kirjutatud jõulusoovid/kirjad jõuluvanale:

4.klass - Kallis jõuluvana! Meie tahtsime sulle öelda, et meile väga meeldivad jõulud, sest siis on kõik nii ilus ja kena. Jõulud tähendavad oma perega koosolemist, rõõmu ja rahu. Jõulud ei ole ainult ihnus, vaid hoopis enamat - see on lahkuse, jagamise ja headuse aeg. Soovime kõigile jõuludeks armastust, headust, vaikust, sõprust, lahkust ja rõõmu. Soovime, et saalis olevad emad ja isad veedaksid oma lastega toredalt aega, et pered oleksid koos ja rõõmsad. Soovime kõigile väga, väga palju head. Soovime kõigile häid jõule!

3. klassi jõulusoovid - Soovime, et tüdrukud ja poisid saaksid paremini läbi,et koolis ei kiusataks kedagi ja kõik lapsed oleksid sõbralikud. Soovime, et sellel aastal jõuluvana saaks ka kinke. Muidugi ootame, et valmis saaks uus koolimaja ja klassiruumid. Loodame, et kõikide klassikaaslaste jõulusoovid täituksid ja kõik oleksid omavahel sõbrad. Soovime kõigile ilusat jõulumeeleolu, valgeid jõule, rõõmsaid, vaikseid ja rahulikke tunde, toredat jõulurahu, armastust ja hoolimist. Ilusaid pühi kogu kooliperele!

2. Klassi Jõulusoov - Et soojust õhkuks küünaldest ja vastu säraks silmadest, et rõõmus tuleks aasta uus ja täituks iga unistus!

1. Klassi Jõulusoov -  Kõigil võiks hästi minna. Kõik lollitajad võiksid jõulude ajal ilusasti käituda. Soovime ilusat ilma st. lund. Soovime, et kõigil oleks toredad kingitused. Ilusaid jõule kõigile! Esitame Teile Külli Murandi laulu “Päkapiku jõulud”

9.klassi jõulusoov - Tere Kallis Jõuluvana! Me soovime, et kõikidel oleksid rahulikud ja lõbusad jõulud! Meie esitame täna jõulunäidendi “metskollide jõulud”, millega soovime kõigi tuju heaks teha!

8.klass- Tere kallid kaasmaalased! Aga meil on teile ikka jõuludeks paar head soovi ka: Soovime teile kõigile, et ikka jalg tatsuks ja habe kasvaks! Nautige seda imelist jõuluaega ning nähke enda ümber head! Hoidkem ühte! Häid jõule ning algavat uut aastat kallid sõbrad!

7.klass - Kallis jõulumees! Meie oleme Raasiku Põhikooli 7.klass ja tahame kõigile soovida rahulikku ja lumist jõuluaega. Soovime rohkem naeru igasse päeva ja et inimesed oleksid õnnelikud. Endale soovime rahu ja rõõmsameelsust oma klassis, et kõik saaksid omavahel hästi läbi. Soovime, et kõik saaksid häid hindeid ja, et koolis hakkaks tarkus lihtsalt pähe, et ei peaks ise tuupima. Ja lõpuks võiks ka lumi maha tulla ja see võiks olla hästi paks ja kohev. 

 6.klass - Kallis Jõuluvana! Meie oleme 6. klass. Meil kõigil on õppimine tähtsal kohal; oleme aktiivsed ja osaleme kõigil üritustel, kus saame. Meie klass on kokkuhoidev ja me ei kiusa üksteist. Me soovime, et jõulude ajal oleks kõik rõõmsad ja oma perega koos. Soovime kooli ehitajatele vastupidavust ja jõudu ning ootame pikisilmi uut ja ilusat maja. Soovime veel, et keegi ei kardaks midagi ja kõik võiksid mõelda positiivseid mõtteid.

Kallis Jõuluvana! Meie oleme 5. klass. Kokku on meid 23, aga kahjuks selle aasta jõuluaeg on ka viiruste aeg. Arvame, et jõuluaeg on ütlemata tore aeg – kuuselõhn, kulinad ja karda kõikjal. Palju maitsvat toitu, suurel hulgal šokolaadi, kingitused ja lõpuks oodatud koolivaheaeg ------ PARIM AEG. Soovime kõigile imevahvaid pühi, teguderohket vaheaega, loodame, et kõik lapsed saavad terveks. Ehk tuleb ka lund ------- jõulude ajal juhtub ju imesid!

Kogu seda vahvust vaatas Jõulumees kontserdi algusest saati pealt ning loomulikult said kõik lapsed kommi. Rahulikku jõuluaega!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar