31. märts 2017

5.klasside maakondlik inglise keele päev

30. märtsil toimus Keila Koolis 5. klasside inglise keele teemapäev Estonia-my home country. Oli väga raske välja valida ainult 2 õpilast, kuna tublisid inglise keele oskajaid on klassis palju. Meie kooli esindasid Hanna Maria Olek ja Keiti Elise Lumi.

Eelnevalt oli vaja teha kodutöö-esitlus oma kodukohast. Otsustasime teha slaidishow. Suure töö tegi siinjuures ära Hanna Maria. Ta pildistas Raasiku alevi tähtsamaid punkte. Keiti püüdis teha video oma kodukohast. Otsustasime jääda slaidiesitluse juurde, sest video nõudis väga palju tööd ja meie oskustest jäi väheseks. 

Üheskoos valisime välja sobivad pildid ja koostasime esitluse. Selle tutvustamist harjutasime keeletundides klassikaaslastele tutvustades.

Keila Koolis tuli keelepäeva raames läbida 4 erinevat töötuba. Esimeses töötoas said lapsed erinevaid mänge proovida. Teises töötoas toimus esitluste tegemine. Kolmas töötuba pani iga lapse võimed individuaalselt proovile. Toimus Kahooti keskkonnas Eesti teemaline viktoriin. Kuna rohkem punkte said need, kes kiiremini vastasid, ei olnud ainult teadmistest kasu kui kiirelt ei vastanud. Meie lastel läks päris hästi. Neljandas töötoas pidid lapsed paigutama Eesti vaatamisväärsused õigesse kohta Eesti kaardil. Ülesande käigus tuli ka joonistada. Lapsed võistlesid kolmeliikmelistes võistkondades, meie lapsed olid erinevas võistkonnas. Töö tulemused olid väga tasavägised. 

Kokkuvõttes kedagi pingeritta ei seatud. Kõik said anda oma parima ning tänutäheks sai iga laps tänukirja ja šokolaadi. Lastele meeldis see päev väga.

Õp. Tiia


Pildiotsingu we speak english tulemus

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar